A Wingwawe coaching

Valószínűleg nem létezik olyan ember, aki még soha életében nem érezte stresszesnek a mindennapjait. A legtöbb esetben ezen úrrá tudunk lenni, és el tudjuk felejteni, ha a stresszforrás épp nincs a közvetlen közelünkben.

Azonban vannak olyan emberek, akikre folyamatosan hat a stressz, nem tudják „letenni”, nem tudnak tőle megszabadulni. Ilyen embereknél a munkahelyi stressz például nemcsak a munkahelyen vált ki folyamatos idegeskedés és akár szorongást, hanem még otthon is: mert egyszerűen nem tudják „átkapcsolni” a gondolataikat, érzéseiket, figyelmüket.

Ilyenkor két dolog segíthet:

1. Az egyik, ha megtanulnak elvonatkoztatni az éppen nem közvetlenül fenyegető stressztől,
  2. Viszont ami ennél is jobb módszer, ha magát a stresszt szüntetjük meg, esetleg megtanuljuk azt megfelelően kezelni. Ebben segít a wingwave coaching.

Mi is az a wingwave coaching?

A wingwave coaching magánszemélyeknek, üzletembereknek, vezetőknek, menedzsereknek egyaránt hasznos módszer.

Célja, hogy a mindennapi stresszhelyzeteket megtanuljuk kezelni úgy, hogy a saját, belső erőforrásainkat hívjuk segítségül. A wingwave coaching segíthet továbbá abban, hogy nőjön a kreativitásunk és teljes mértékben ki tudjuk aknázni képességeinket, a bennünk rejlő lehetőségeket.

A wingwave coaching igen tartós hatású, mert képes véglegesen feloldani a negatív érzelmeket, ezáltal megszűnik a félelem, a szorongás. A módszer ebben az esetben sem tér el a coaching többi fajtája során használt módszertől: a coach beszélgetéssel éri el, hogy a kliensnek sikerüljön megszabadulnia ezektől az érzelmektől.

Igazolt hatás

A wingwave coaching módszerét még annak is el kell ismernie, aki alapvetően nem hisz abban, hogy a coaching segíthet megoldani az életünkkel kapcsolatos problémákat. A wingwave coaching eredményessége az agykutatás legújabb eredményein alapul.

A wingwave coaching nem csak a munkahelyi stressz kezelésében nyújthat segítséget, hanem a családi kapcsolatokhoz fűződő stresszt, zavart is fel tudja tárni, ezáltal pedig sokat segít a feloldásban is.