Life coach állás

„Pörgős life coach állás a kihívásokat kedvelőknek!

Életvidám, rugalmas, empatikus, terhelés alatt is kiválóan dolgozó life coachot keresünk, aki segítené és támogatná vállalkozásunk munkájának és életének újraszervezését.

Amit ajánlunk:

• Fiatalos irodai környezet
  • Versenyképes fizetés
  • Fejlődési lehetőség
  • Továbbképzések támogatása
  • Ügyfelek biztosítása

Amit elvárunk:

• Problémák naprakész megoldása
  • Kreatív, konstruktív hozzáállás
  • Tapasztalat igazolása helyett ajánlást kérünk oktatóktól, korábbi ügyfelektől
  • Folyamatos tanulás, fejlődés
  • Rugalmas hozzáállás a munkarendhez

Motivációs levelet és önéletrajzot emailben kérjükelküldeni!”

Sok végzett és leendő life coach valami ilyesmire vágyik akkor, amikor rátalál a coaching módszerére, és lelkesen belekezd a coaching szakma kitanulásába valamilyen képzés kiválasztásával.

A valóság az, hogy a life coaching végzettség bizony nem jelenti azt, hogy ezen a területen alkalmazottként egykönnyen el lehet helyezkedni. Ma nincsenek meghirdetett life coach állások, mivel ezt a jellegű szolgáltatást egyénileg nyújtjuk alapvetően vállalkozás formájában. Erről mesélek ebben a videóban:

Így ha valaki life coachként szeretne dolgozni, az ügyfélszerzésshez, vállalkozás működtetéséhez kell értenie,és kitartóan kell építenie saját praxisát.

Ingyenesen elérhető online coaching tanfolyamomban a praxisom kialakításának mikéntjét mutatom be minden kedves érdeklődőnek. Hogy aki szeretne coachként dolgozni, az megszerezhesse mindazt a tudást, amely a saját praxis kialakításához szükséges.