Coach állás

„Munkatársat keresünk COACH munkakörbe!

Szakképzett, gyakorlott munkatársat keresünk COACH munkakörbe! Ha jártas vagy a coaching világában, szereted a kihívásokat, és szívesen ismerkedsz meg új helyzetekkel, nyitott vagy a tanulásra és a fejlődésre, köztünk a helyed!

Amit elvárunk:

• releváns szakmai tudás
  • szakirányú végzettség
  • legalább 1 év munkatapasztalat
  • nyitottság a fejlődésre, tanulásra
  • rugalmasság
  • a coaching technikák alapos ismerete

Amit kínálunk:

• vidám, lendületes, fiatal csapat
  • változatos munka, érdekes munkakör
  • folyamatos szakmai kihívás
  • tanulási, fejlődési lehetőség
  • versenyképes fizetés

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, az alábbi e-mail címen jelentkezhetsz szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel!”

No valami ilyesmire vágynak sokan, miután elvégeztek egy coachképzést, vagy esetleg képzés választásán gondolkodnak.

Pedig a valóság az, hogy coachként alkalmazotti állásban elhelyezkedni nem igazán lehet. Ma nem léteznek coach állások. Az a coach lesz keresett a szakmában, aki az ügyfélszerzésre, önamaga menedzselésre időt szán, tanulja ezt a területet, és a személyiségétől nem áll távol önmaga eladása. Aki pedig idővel sikeres coachcsá válik, komoly eredményeket ér el, ahhoz szívesen járnak a kliensek és a szakmán belüli is egyre nagyobb hírnevet szerezhet.

A magyar coach állásokról készítettem egy rövid összefoglalót, érdemes végignézni:

A coaching még nem terjedt el igazán Magyarországon, de tény, hogy mostanában egyre szélesebb körben ismert és elismert segítő és fejlesztő szakterület. Ügyféloldali keresettsége is egyre meghatározóbb, és ezzel arányosan egyre nagyobb érdeklődést vált ki a pályaválasztás előtt állókból, esetleg azokból is, akik pályát szeretnének váltani és egy emberi, segítő, hasznos, fejlesztő hivatást szeretnének választani maguknak.

Kitartást, erőt és motivációt kívánok minden kedves leendő coachnak!