A szerzőről

A kiadvány szerzője dr. Mészáros Ádám, a CoachIskola.hu alapítója és Párkapcsolati Coaching és Mediációs Intézet vezetője.

A párkapcsolati coaching hazai meghonosítója, egyetemi óraadó tanár több egyetemen. Az elmúlt évtizedben több, mint 1000 hazai szakembert és oktatót képzett ki személyesen a párkapcsolati coaching alkalmazására. Házas, 2 gyermek édesapja.

Hosszas lelkiismereti vívódás után a jogi pályával szakítva önálló coaching praxist alakított ki. Kezdetben sok esetben eszköztelennek érezte magát a magánéleti helyzetek segítésében, így közel 2.000 órányi tanulási időt fektett be külföldi (elsősorban amerikai) coaching eszközök megismerésébe. Ezeket hazai környezetbe ültetve – a saját praxisában – tesztelte, gyakorolta és alkalmazta. E kiadványban ezúttal abban ad iránymutatást, hogy hogyan érdemes elindulni a coaching világában, milyen képzési utat érdemes bejárni.

Ahol a témával kapcsolatban már találkozhatott már vele:

.

5 jó ok, amiért érdemes letölteni a kiadványt

1) Gyakorlatias tudást kap

2) A magyarországi coaching lehetőségeket ismerheti meg belőle

3) Segítséget kap coach ismeretei fejlesztéséhez

4) Könnyed, szórakoztató olvasmány

5) A szerzője gyakorló coach

.

Töltse le most
a Coachok kiskönyve
című szakmai kiadványt!

Töltse le most a Coachok kiskönyve című szakmai kiadványt!