CoachIskola

A CocahIskola azzal a céllal jött létre, hogy magas színvonalú, gyakorlatias coaching tudást adjon át azoknak, akik érdeklődnek a coaching iránt.

A CoachIskola alapítója dr. Mészáros Ádám, a párkapcsolati coaching irányzatának hazai vezető alkalmazója és oktatója. Az Iskola első képzését 2013-ban tartotta, azóta rendszeresen oktatást szervez a coaching iránt érdeklődőknek.

Élő, gyakorlatias képzései mellett elhatározta, hogy többéves coaching tapasztalatát megosztja minden olyan érdeklődővel, aki szeretne hivatásszerűen vagy hobbiként embereknek segíteni a változásban, az előbbrejutásban, a fejlődésben.

A CoachIskola különleges kiadványa a „Coachok kézikönyve” és a hozzá tartozó online minitréning, amelyre itt tud jelentkezni: